Cože? Předskočit panu Mišíkovi? A v rodném městě v divadle? To jako vopravdu? Jakože náš první letošní koncert? No, tak to teda bereme všema deseti.

Naše reakce byly jednoznačné. Vstupenky na koncert Vladimíra Mišíka a jeho ETC, které jsme již měli dávno zakoupeny, jsme nadělili příbuzným a jali se vybírat takový repertoár, který se nebude tematicky příliš vzdalovat. Ale pak jsme si řekli, že naši slaňáci nám rozumějí, nemilosrdně jsme vyházeli pomalé folkové balady, abychom rozjeli ten báječný večer.

Partička kolem Honzy Tače Kocába a jeho firmy Dastec pořádá ve slánském divadle 4x do roka skvělé hudební večery s podtitulem LEGENDY ČESKÝCH PÍSNÍ a tak slaňáci mají možnost užívat skvělé muziky, která je jim dodávána takříkajíc pod nos :-). Že jsme toho mohli být součástí, nás velmi těší a je to pro nás obrovská čest. Díky za to, kamarádi a přátelé.

Ani jsme nečekali, jak dobře se nám bude ve vyprodaném slánském divadle hrát bez zbytečné trémy a ostychu. Čím to bylo? Skvělá atmosféra, skvělý zvuk, moc jsme nekecali a hlavně jsme si to do poslední minuty užívali.

A vystoupení hlavního aktéra večera, Vládi Mišíka a ETC, bylo samo o sobě skvělým a hlavně velmi motivujícím zážitkem. Zazněly staré známé pecky, hrané v takové pohodě, až jsme čubrněli. Tak Václave, co bude jako s tou elektrickou kytarou? Aha? No, uvidíme… 🙂

Ahoj v březnu na Mýtince na další Hrané!

(foto: Karel Eda Vokřál)