Naše letošní květnová Hraná, v pořadí už dvanáctá, se nesla ve znamení rozporuplných očekávání. Termíny akcí vždy plánujeme z kraje roku a je velmi obtížné vybrat termín, který by vyhovoval všem našim věrným divákům a fanouškům. Také nebývale pěkné květnové počasí pravděpodobně způsobilo, že celá řada návštěvníků Mýtinky dala přednost jiné aktivitě.

I tak jsme si udělali parádní večírek. Díky všem nejvěrnějším, kteří dorazili! Sešlo se nás celkem něco přes padesát a společně jsme ve standardní čas uvítali mladou kapelku Addams Sisters z Moravičan. Holkám to hraje a zpívá opravdu skvěle. Také vyhrávají kdejakou soutěž a my jsme přesvědčeni, že oprávněně!

S Potokapem jsme ovládli střed koncertního bloku a představili jsme novou údernou píseň Polarity. Zdá se dle reakcí, že se bude líbit. Na závěr nám zahrála kapela manželů Adamcových A.M.Úlet. Parádní zážitek. Hráli něco málo pod dvě hodiny, třikrát museli přidat. Doporučuje 6 z 5 potokapáků! Tradiční pokoncertní sejšn gradoval někdy nad ránem.

Letos se na Mýtince sejdeme už jen jednou! Sledujte náš web nebo Facebook a jste-li na seznamu, očekávejte podzimní zvadlo.