Jak už jsme avizovali na Facebooku, náš klid a zimní spánek je jen domnělý. 🙂 Makáme totiž jak zběsilí, jako by toho vánočního chaosu a běsnění už nebylo všude kolem dost.

Usilovně připravujeme březnovou Hranou Na mýtince. Měli bychom si na ní zahrát ještě se 2 dalšími interprety. Kdo to bude? To si ještě chvilku necháme pro sebe, ale v lednu vám dáme vědět. V příštím roce plánujeme celkem 3 Hrané Na mýtince, jednu na jaře a dvě na podzim.

Zrovna tak jsou už v plném proudu přípravy na letní festival Ahoj na Bucku (20. 7. 2019). Dramaturgii už máme téměř hotovou a vypadá to na parádní akci. I o festivalu Vás budeme po Novém roce informovat více podrobně.

A teď ta největší radost. V říjnu jsme natočili 6 písniček, které jsme chtěli vydat jako CD před Vánocemi. Jenže se nám to podařilo nahrát dobře a rychle (za víkend), a tak jsme se rozhodli, že dotočíme ještě další songy. V lednu se do toho dáme, no a až se všechno dodělá, domíchá a vytvoří obal, vypadne z toho naše první CD! Tímto zároveň děkujeme mecenášům, kteří nás podpořili a i těm, kteří nás teprve podpoří. 🙂

No a to jsou naše největší novinky, kterými právě žijeme. Kromě toho Lenka píše nové texty, Radek se z nich snaží vytvořit hity vhodnou melodií, Mára hraje koledy po kostelích, Petr tančí swing a ladí basy, Václav cvičí na kytaru a šteluje krabičky, no a všichni dohromady se těšíme na příští rok.

Jo! Abychom nezapomněli, pokud jste to ještě neudělali, připojte se k našemu fanklubu na Facebooku. Je to místo, které budeme plnit (a už teď plníme) neoficiálními videi, fotkami a najdete tam časem i drby, které by oficiální profil neunesl. 🙂

 

Fanklub Potokap