Už po patnácté jsem se sešli v zaplněném sále restaurace Na mýtince na naší další Hrané. Tentokrát jsme si na četné žádosti diváků pozvali opět pardubické Marien a byla to opět hudební jízda se vším všudy.

Předskočili jsme s Potokapem půlhodinku a užívali si naprosto skvělý zvuk od mistrů svého řemesla, rodinky Toupalových. Dostalo se nám ovšem po našem setu celkem dost výtek, že jsme zahráli málo 🙁 Nám přišlo 9 písní na předkapelu před hlavním hostem programu jako ideální volba, ale budiž – příště Vám naložíme víc! Chtěli jste to sami 🙂

Marieni dostáli své pověsti a cpali do nás celkem hodinu a čtyřicet minut své úžasné písně. O průvodním slově Víti Troníčka, které k celé produkci Marienu patří neodmyslitelně, se netřeba rozepisovat. Po čtvrtém vyvolaném unplugged přídavku navázal téměř ihned na sále jamsession. Muzikantů dychtivých hraní bylo v hledišti standardně nepočítaně a tak dost diváků s námi vydrželo až do půl druhé, kdy se oficielně končí. Užili jsme si to my i diváci a už teď se těšíme na další Hranou. Ta bude 30. 11. 2019 a my bychom rádi tento večer pokřtili naše nové CD, které se rodí. Jste srdečně zváni. A jako host nám přislíbil účast nikdo menší než ….