14. Hraná Na mýtince

16. 3. 2019 od 19:30 hodin

Hospoda Na mýtince v Knovízi u Slaného

 

RENDEZ-FOU

RENDEZ-FOU (čti randefú) znamená ve francouzštině něco jako „setkání bláznů“. S Potokapem jsme tuhle partičku zaregistrovali na Portě v roce 2015 a hned jsme věděli, že tato kapelka je ideální volbou pro jednu z Hraných. Za poslední 3 roky toho Rendez-fou stihli opravdu hodně – vyhráli Portu, natočili skvělé CD Miniatury, které bylo nominováno na Anděla, odehráli spoustu a spoustu skvělých koncertů atd atd. Příčná flétna na Mýtince ještě nezazněla a tak se na variace folku / šansonu / swingu velmi těšíme! 

Vřele doporučujeme, přátelé. Opravdu to stojí za to.

ŽAMBOŠI

Téměř rodinná kapela Honzy Žambocha, totálního kytarového mága, se stala již legendou –  3x v nominaci na Anděla a z toho 2x úspěšně, držitelé různých ocenění včetně vítězství na legendárním festivalu Zahrada. Právě Žambochům vychází čtvrté řadové CD, které je publikem i odbornou kritikou neseno již teď k nebi. Je nám velkou ctí, že jeden ze křtů může proběhnout právě na Mýtince.

To bude muzika k pošmáknutí!

POTOKAP

A jelikož se nám již krátí žíly, ačkoli cvičíme do úmoru před natáčením, předskočíme oběma kapelkám s Potokapem. To se rozumí takňák samosebou, že áno. No jistě, čtete dobře, studio studio studio! Snad se toho CD konečně dočkáme 🙂

Mimochodem – náš klip už jste určitě viděli, že? Pokud ne, klikejte 🙂